„WŁAŚCIWA ŚCIEŻKA ZATRUDNIENIA”: TRWA REKRUTACJA UCZESTNIKÓW PROJEKTU

Projekt „Właściwa ścieżka zatrudnienia” adresowany jest dla osób bezrobotnych i biernych zawodowo, w wieku powyżej 29 roku życia, znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, o niskich kwalifikacjach, zamieszkujących w powiatach końskim, m. Konin, słupeckim, gnieźnieńskim, wągrowieckim. Celem projektu jest aktywizacja zawodowa. Jeżeli szukasz nowych możliwości rozwoju na rynku pracy koniecznie weź udział w projekcie.

Rekrutacja do projektu „Właściwa ścieżka zatrudnienia” trwa do stycznia 2020 roku. Nie zwlekaj! Sprawdź jakie korzyści uzyskasz biorąc udział w projekcie i zgłoś swój udział.

Pomoc udzielana uczestnikom projektu jest dla nich całkowicie bezpłatna. W ramach projektu „Właściwa ścieżka zawodowa” prowadzimy indywidualną identyfikację potrzeb uczestników projektu w tym diagnozowanie potrzeb szkoleniowych i możliwości doskonalenia zawodowego, indywidualne i grupowe poradnictwo zawodowe, pośrednictwo pracy, szkolenia zawodowe oraz starze. Wśród dodatkowych korzyści znajdują się:

  • materiały dydaktyczne,
  • catering,
  • egzaminy zawodowe,
  • stypendium szkoleniowe oraz stażowe,
  • zwroty kosztów dojazdu na poszczególne formy wsparcia,
  • ubezpieczenie NNW na okres odbywania stażu,
  • dostosowanie obiektów realizacji zadań projektu do potrzeb uczestników, w tym osób niepełnosprawnych.

Do udziału w projekcie zaprasza Fundacja Instytut Edukacji wspólnie z partnerem INFOS Tomasz Żurek. Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w projekcie odwiedź nas w biurze projektu przy ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 20c, 62-400 Słupca. Biuro jest czynne codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Jeszcze więcej szczegółowych informacji znajdziesz na stronie projektu „Właściwa ścieżka zatrudnienia”.