PROJEKT „WŁAŚCIWA ŚCIEŻKA ZATRUDNIENIA” CZEKA NA CIEBIE!

Chcesz poprawić swoją sytuację na rynku pracy, ale nie wiesz jak to zrobić? Masz niskie kwalifikacje? Chciałbyś skorzystać z bezpłatnych szkoleń, kursów i egzaminów zawodowych? Chcesz nabyć więcej doświadczenia zawodowego i szukasz stażu? Mamy to wszystko! Weź udział w projekcie „Właściwa ścieżka zatrudnienia”, aby już dziś zacząć budować karierę zawodową, o jakiej zawsze marzyłeś.

Dla kogo jest ten projekt?

Projekt „Właściwa ścieżka zatrudnienia” adresowany jest dla osób bezrobotnych i biernych zawodowo, w wieku powyżej 29 roku życia, znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, o niskich kwalifikacjach, zamieszkujących w powiatach końskim, m. Konin, słupeckim, gnieźnieńskim, wągrowieckim (zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego w odniesieniu do os. fizycznych).

Co uzyskasz biorąc udział w projekcie?

Pomoc udzielana uczestnikom projektu jest całkowicie bezpłatna. W ramach projektu „Właściwa ścieżka zawodowa” prowadzimy indywidualną identyfikację potrzeb uczestników projektu w tym diagnozowanie potrzeb szkoleniowych i możliwości doskonalenia zawodowego, indywidualne i grupowe poradnictwo zawodowe, pośrednictwo pracy, szkolenia zawodowe oraz starze. Wśród dodatkowych korzyści znajdują się materiały dydaktyczne, catering, egzaminy zawodowe, stypendium szkoleniowe oraz stażowe, zwroty kosztów dojazdu na poszczególne formy wsparcia, ubezpieczenie NNW na okres odbywania stażu, dostosowanie obiektów realizacji zadań projektu do potrzeb uczestników, w tym osób niepełnosprawnych.

Kiedy i gdzie się zgłosić?

Rekrutacja trwa od września 2019 roku do stycznia 2020 roku. Nie zwlekaj! Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w projekcie odwiedź nas w biurze projektu przy ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 20c, 62-400 Słupca. Biuro jest czynne codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Jeszcze więcej szczegółowych informacji znajdziesz na stronie projektu „Właściwa ścieżka zatrudnienia”.