WEJDŹ NA DROGĘ KU AKTYWNOŚCI!

Mieszkańców miasta Bytom zapraszamy do wejścia na drogę ku aktywności. Fundacja Instytut Edukacji realizuje projekt, który pomoże Ci zwiększyć swoją aktywność społeczną i zawodową. Zakres pomocy czyli bezpłatne wsparcie w ramach projektu to diagnoza indywidualnych potrzeb i potencjałów UP z opracowaniem Indywidualnej Ścieżki Reintegracji. W kolejnych etapach także poradnictwo psychologiczne, szkolenia zawodowe, warsztaty kompetencji społecznych, staże zawodowe i pośrednictwo pracy. Nie zwlekaj! Już dzisiaj wyślij swoje zgłoszenie.

Projekt „Razem ku aktywności” adresowany jest dla 48 osób w wieku aktywności zawodowej, biernych zawodowo lub bezrobotnych. Projekt kierowany jest m.in. do osób z niepełnosprawnościami, osób bez kwalifikacji zawodowych oraz osób bez doświadczenia zawodowego. W projekcie mogą wziąć udział tylko osoby zamieszkujące miasto Bytom, województwo śląskie.

Zgłoś swój udział w projekcie bezpośrednio w biurze projektu ul. Armii Krajowej 220 lok. 1/111,Bielsko- Biała lub telefonicznie +48 661 451 895. Swoje zgłoszenie możesz wysłać także na adres e-mail: agnieszkak@instytut-edukacji.org.

Więcej informacji na temat projektu znajdziesz na stronie „Razem ku aktywności!”.